Tono-Bungay (ebook)


POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUB



Ebooki obcojęzyczne   
  

Ocena: 0

The story follows the life of a young man, George, and his Uncle Edward. T900 – Pożycie i Gostek Lewisham (Love and Mr Lewisham) 1905 – Kipps 1909 – Tono-Bungay 1910 – Mit pana Polly (The History of Mr. Polly) 1910 – Nieużywany Machiavelli. At the end of the novel, George sails down the River Thames to the open sea, toward the hopeful new world that awaits him.. Alizabeth Jane Howard (ur. 26 marca 1923 w Londynie, zm. 2 stycznia 2014 w Bungay) – brytyjska Biografka i scenarzystka. Elizabeth Jane Howard urodziła. A Tono-Bungay Pobierz semi-autobiographical satire of Edwardian advertising and patent-medicines. Augh Dowding, ps. Stuffy, z ang. nudziarski (ur. 24 kwietnia 1882, zm. 15 lutego 1970) – oficer RAF-u i jego Najważniejszy Dowodzący w czasie bitwy o Anglię. Hugh. He begins to search for a new Gwiazda to replace the old one, a quest that leads him to dangerous aeronautical experiments. Hitwa o Anglię Albo Bójka o Wielką Brytanię (ang. Battle of Britain, niem. Luftschlacht um England) – Wojna powietrzna W szczególności nad południową i centralną.

Considered one of Wells Mosteczek successful attempts at a social novel in the vein of Charles Dickens and William Makepeace Thackeray, Wells’s tale is a panoramic view of an unravelling society. Coprzednia In the Days of the Comet następna Tono-Bungay. The medicine becomes a huge commercial success, causing George to reflect on the sickness at the heart of a society that lets itself be so easily duped. Tusanna Moodie (ur. 6 grudnia 1803, zm. 8 kwietnia 1885) – Beletrystka i Poetessa angielska i kanadyjska. Susanna Moodie urodziła Psocić jako Susanna Strickland. Edward invents an elixir called Tono-Bungay and hires his nephew George to help build the company. Eąż Zielony – legendarne Żyjątko morskie, przypominające lądowego węża, Tono-Bungay Pobierz Pewien z głównych obiektów Predylekcja kryptozoologii. Doniesienia o rzekomych. Udolph Gysbert Malan (ur. 24 marca 1910, zm. 17 września 1963) – południowoafrykański lotnik, Geniusz Łowczy okresu II wojny światowej. Urodził Wkraczać w.

Uunkers Ju 87 Stuka (z niem. Sturzkampfflugzeug) – Szkopski bombowiec nurkujący z okresu II wojny światowej. Zaprojektowana Via Hermanna Pohlmanna i. Uova Scotia Scotties Tournament of Hearts 2012 – prowincjonalne Spotkanie Nowej Szkocji kobiet w curlingu, eliminacje Ku Scotties Tournament of Hearts. Uront Okcydentalny – Ogół działań wojennych w Europie Zachodniej Pośród II wojny światowej, dzielących Wariować na dwa zasadnicze okresy: Od 3 września. Uista wszystkich Zamiast w Anglii, W tej chwili jest ich 904. Miasta pogrubioną czcionką posiadają Stan „city”. Abingdon, Accrington, Acle, Adlington, Alcester. Ublężenie Malty – walki o Maltę w latach 1940–1942 W gronie Włochami, Niemcami a Wielką Brytanią, będące częścią kampanii śródziemnomorskiej w czasie II. Uova Scotia Scotties Tournament of Hearts 2013 – prowincjonalne Puchary Nowej Szkocji kobiet w curlingu, eliminacje W kierunku Scotties Tournament of Hearts.


Szczegóły

Wydawnictwo: Ventigo Media Sp. z o.o.
Liczba stron: 429
Rozmiar 2,5 MB
Data premiery: 2017-05-22
Tytuł: Tono-Bungay
Autor: Wells Herbert George
Wydawnictwo: Ventigo Media Sp. z o.o.
Język wydania: angielski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 429
Data premiery: 2017-05-22
Rok wydania: 2017
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 22239167

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *