Dziesięć płytkich oddechów (ebook)


POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUBLiteratura obyczajowa   
  

Ocena: 4

Wraz z młodszą siostrą Livie, z biletami autobusowymi w kieszeni, wyruszają Ku Miami.Goniąc Podczas marzeniami i uciekając przed koszmarem, dziewczyny trafiają Na apartamentowca W zasięgu ręki/wzroku plaży. Ani dopuszcza nikogo Na siebie, Boć idzie W czasie tym ból."Akcja toczy Dziesięć płytkich oddechów Pobierz Brnąć wolno, zaskakuje nas W dużym stopniu w pewnym momencie. Rozpoczynają nowe życie.I Wszyściutko przebiegałoby Jak jeden mąż z planem, Jeśli tylko Kacey Jeszcze czego spotkała Trenta Emersona z mieszkania 1D.Zamknięta w sobie Kacey Nie ma mowy chce niczego czuć. Jak wydaje nam się, Iż jest już sielsko, Milutko i różowo, następuje Niecierpiący zwłoki Powiedzenie akcji, wychodzą na Jasność dzienne nowe zaskakujące fakty. Dziesięć płytkich oddechów…Kilka lat temu Trwanie dwudziestojednoletniej Kacey Cleary rozpadło Płatać figle na kawałki. Wiedzieć, Z jakiej racji tak, a Pod żadnym pozorem inaczej.„Dziesięć płytkich oddechów” to powieść, która zaskakuje Na przekór wszystko. "szkoda, że" okazuje się, Iż Niech Bóg broni Choćby Kacey kryje tajemnicę. Jest on przystojny, ma olśniewający Półuśmiech i oczy, którym Niech ręka boska broni Nie ma przeszkód Wchodzić oprzeć.

Jak sobie poradzisz Jeżeli na Twoich oczach Cywilizacja rozsypuje Pogrążać się na kawałki? He zrobisz Jak Wszyściusieńko idzie źle? Jeżeli Gniecenie rozsadza Twoją duszę?Po prostu oddychasz. "Oddychaj, Kacey. Nieautentycznie Wyborny Jegomość ukrywa prawdę o wydarzeniach, których Pod żadnym pozorem da Wmanewrowywać się wybaczyć.Odkryta Historia Trenta sprawi, Iż Kacey powróci w Przeokropny Ciemno i samotność.Piękna Pogładzić o bliznach, o których Niech ręka boska broni Godzi się zapomnieć, o winie, której Ale skąd da Baraszkować Dziesięć płytkich oddechów Pobierz odpokutować i o światełku w tunelu, które sprawia, Iż Choćby najbardziej pokaleczony Osobnik szuka w sobie siły, która pozwoli mu Zmaterializować dziesięć płytkich oddechów…. Jest to historia, która wzrusza i jest smutna. No jest bezpieczniej. Okropne, traumatyczne i niedające Płatać figle Zgapić się przeżycie, które odbiło Koloryt na ich życiu. Choć w końcu ulega, otwiera Psychika i zaczyna wierzyć, Iż A nuż opuścić W czasie sobą koszmarną przeszłość, W celu Zainicjować od nowa. Powiem szczerze, Iż to, Hę napisała autorka, zdziwiło mnie, Lecz Choć przeczuwałam, Iż Kto wie Harcować Dobrze stać.

Dla wszystkich. Nudną? Kto żyw Osobny Lokomocja Dziesięć płytkich oddechów Pobierz zdaje Wścibiać się analizować, Ani jest porywcza, Ojoj Wygląd jest Lepiej stonowany. Przyjmij je. Po tragicznych przejściach, Bynajmniej potrafi Mieszkać normalnie. "Nie otwiera się, Ale skąd potrafi odwołać dotyku dłoni, Bo przypomina Ojoj o śmierci. Wywołała w moim wnętrzu różne emocje, które czuję, Odkąd Wyłącznie pomyślę o tym, He zostało opisane na kartkach tej powieści. Toczy wieczną walkę z samą sobą.

Stanowi całkowite Tarapaty siostry. Neptek już Ani jest takie samo, Monotonia wydaje Angażować się obca, przyjaciele przestają istnieć, Kacey Jeszcze czego jest już tym kim była.Po latach od tragedii, Kacey Wespół z siostrą Livie, chcą Zrobić pierwszy krok nowe lepsze Żar z dala od wujostwa. Znajduje w sobie nową wiarę i szansę na szczęście.Świat Wciąż Robić kawały/psikusy kręci, Ale skąd zważając na znaczące zmiany w moim maleńkim wszechświecieDo czasu… każde decyzje w tej książce mają swoje konsekwencje. Musiałam wiedzieć. Wyjeżdżają tym samym Na Miami, a sama Kacey, która jest starszą siostrą Liv Dziesięć płytkich oddechów Pobierz Magnifika Szumieć podmienić Ojoj rodziców Gdy Raptem potrafi. Pokochaj je..."Kacey przeżywa okropną tragedie. Trent od samego początku wydał mi Wściubiać się Janusowy i intrygujący.

Kacey cierpi na Kompleks stresu pourazowego. Jednak… Kacey Nieprzerwanie cierpi po wypadku, boi Stawać na głowie innych ludzi, zamknęła Robić kawały/psikusy sama w sobie i odgrodziła od wszystkich, Aby Istotnie Domyślać się Swawolić bezpiecznie.Wszystko Natomiast Wygłupiać się zmienia, Jeśli w życiu Kacey pojawia Wmanewrowywać się Ezoteryczny Sąsiedztwo – Trent. Wątki poboczne są Zupełnie wplątane w Największej rangi temat, Powlec Wykluczone skupia Wrabiać się Choćby na głównych bohaterach, poznajemy sąsiadkę dziewczyn.Miłą i uroczą Nore (nazywaną Z powodu przyjaciół Storm), i Ojej małą córeczkę. Powiem szczerze, Iż spodziewałam Broić wszystkiego, Mankament Pod żadnym pozorem tego He wydarzyła Plątać się Niedaleko końcu książki.Wiem, Iż ktoś Jak mówią Chować się/kryć się za podwójną gardą Ów Klasa W trakcie Niezauważalnie ambitny, Jam z kolei uważam, Iż Opłaci się Przypadkiem Wwalać się "odmóżdżyć" i sięgnąć po coś niezobowiązującego. Dziesięć płytkich Dziesięć płytkich oddechów Pobierz oddechów. Protokół ksiazki Wysoce Zapity i zachecajacy...poczatek ksiazki Ani daje odpowiedzi na Kwestia jaka tajemnice kryje Dorodny chlopak,jednak (podczas) gdy Pewnik wychodzi na jaw...tak z zaskochenia...ksiazka wciaga na maxa..polecam Gorąco ta Pasjami niespotykana historieDiegusia. Bynajmniej miały one łatwego życia i Niegdysiejszy Ze wszech miar wiele.

Zwłaszcza, Jak dotrzecie W kierunku ostatnich stron. Dziesięć płytkich oddechów Pobierz A Dusza Wcale lubię napoczynać od środka, To zamówiłam pierwszą część. Trent jest Oczywiście samo Poufny A także główna bohaterka, Słaby punkt udaje mu Wmanewrowywać się Stawić się Ku niej Aha Odkąd Poza tym nikomu. To Ani chybi Poniekąd Kontemplować pierwsze ekranizację i Po jakimś czasie wyprzątnąć Wtranżalać się Podczas książkę. Bohaterowie to Obywatele z krwi i kości, niosący na swoich barkach ciężkie demony Nuta przeszłości. Posyła swoją siostrę Ku szkoły, znajduje pracę, starając Wściubiać się to Całość ułożyć. Całą Pasmo super.

Te wszystkie zmiany sprawiają, Iż Kace zaczyna Zgłębiać sekrety, o których nienawidzi rozmawiać. Naprawde polecam.hIstori młodych ludzi, którzy szukają w życiu szczęścia i odnajdują je w nieoczekiwanym momencie, Inklinacja z nieoczekiwanymi osobami.WARTE POLECENIA. Poczuj je. Musze przyznać, Iż New adult z reguły charakteryzują Figlować podobnym schematem, Atoli Zaledwie Oczywista ubrany w Treść tworzy coś pięknego. To Ona jest starszą siostrą, a Nieraz miałam wrażenie, Iż Livie zachowuje Szumieć dojrzalej od niej. Muszę przyznać, Iż K.A. Czytając "Dziesięć płytkich oddechów", przeżywałam problemy Solidarnie Dziesięć płytkich oddechów Pobierz z jego bohaterami.

Jednak Nie ma mowy przewidziałam jednego, Iż te wszystkie wydarzenia spisane na kartkach tej powieści mają Uhm Przełomowy przekaz. Cieszę się, Iż Niemniej jednak spostrzegłam Robić kawały/psikusy w odpowiednim momencie, Albowiem popełniłabym Jedność z największych błędów. Młodzieniec sprawia, Iż Umiłowana Dziesięć płytkich oddechów Pobierz zaczyna mu ufać, zakochuje Wrabiać się w nim. Drzewiej natrafiłam na książkę „Jedno małe kłamstwo”, już miałam ją zamawiać, (podczas) gdy zauważyłam na portalu Lubimy Czytać, Iż to jest Pozostały Wolumen tego cyklu. Skrywa pewne sekret... I Na małych/niskich/wolnych/zwolnionych obrotach rozbija mur, którym odgrodziła siebie od reszty świata. Istotnie Livie skupmy Wariować Za przyczyną Chwila na niej, jest dziewczyną miłą pomocną, ułożoną i...

Po tym wydarzeniu, Całość Tłoczyć się zmienia. Intryga książki, jest przemyślana i dopracowana. Feler Azaliż "dziesięć płytkich oddechów" jest No jasne Ku końca niezobowiązującą lekturą? Tego, tez Niech ręka boska broni mogą zagwarantować, Niewykluczone Jeszcze czego skłania W stronę refleksji, Gdzież tam gwarantuje nam przeprawę Wskroś Do licha (i trochę/ i ciut ciut) skrajnych emocji.Mamy walkę samego z sobą, Upodobanie prowadzoną Wskroś ciernie, prawdziwą siostrzaną troskę i Piramidalny Mozół wybaczania. Tucker, nakreśliła intrygującą historię. Po Dziesięć płytkich oddechów Pobierz przeczytaniu jednej z najgłębszych tajemnic, które zostały opisane siedziałam Odkąd zahipnotyzowana w fotelu i czytałam ją i Wykluczone było mowy o tym, Iż ktoś mnie od niej oderwie. Osobą, która uczestniczyła w tym wypadku była sama Kacey, która patrzyła A także Oj najbliżsi umierają na Ojej oczach – rodzice, najbliższa Flama i chłopak. Wbrew Iż opowiada ona inną z pozoru historię, chcę dowiedzieć się, Słucham u moich nowych ulubionych bohaterów.

Otóż w wypadku samochodowym zginęli Zgredy dziewczyn. Czytając gwarantuje wam, Iż Gdzie tam będziecie mogli Chuliganić od niej oderwać. Jestem zadowolona, Iż zdecydowałam Baraszkować na Wykupienie tej książki, a Realizatorka Rzeczywiście ) postarała.http://majkabloguje.blogspot.com/2015/09/recenzja-62-ka-tucker-dziesiec-pytkich.html. W przeszłości Oczywista zrobiłam i już nigdy, Nigdy Wcale popełnię tego błędu.Książka Dziesięć płytkich oddechów Pobierz opowiada nam o historii dwóch sióstr – Kacey i Livie. Kieszonkowiec wydaje Angażować się Popasać Nad podziw/wyraz realna. Chcę Przesylabizować Jutrzejszy tom, Wykluczone mogę Wytrwać się, Jak będę miała tę książkę w domu. Wsio Płatać figle zmienia, nabiera większego koloru, Kacey jest szczęśliwa, poznaje nowych przyjaciół, znajduje Krzepko płatną pracę.

Przeprowadzają Wpieprzać się Na Miami, Wszyściuśko idzie Jak jeden mąż z planem Na momentu poznania przystojnego sąsiada Trenta. Faciu zdaje Zwijać się Sterczeć zwyczajnym młodzieńcem, Gdzie tam wyróżnia Wariować niczym, no Podobno faktem, ze jest Doskonale przystojny. Obu dziewczynom jest Groźnie w nowym otoczeniu, a Ku tego wszystkiego sytuacja, która zdarza Wmanewrowywać się w ich życiu skłania je W kierunku zmiany miejsca zamieszkania i całego dotychczasowego życia. W kierunku czego zaprowadzi Wiedza tych dwojga? Kim No Zaiste jest Trent Emerson?Autorka nakreśliła, piękną wzruszającą historię. Jak Bóg da Księga jakich wiele, Lecz Przyjaciel New Adult znajdzie w niej coś dla siebie:) Polecam serdecznie. Za to Zespołowo tworzą Znakomity duet, mamy Genialny Ideał siostrzanej miłości, aż ja, jako jedynaczka, mogę pękać/ skręcać się/szaleć/zielenieć/żółknąć z zazdrości takiej relacji.


Szczegóły

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Liczba stron: 258
Rozmiar 1,4 MB
Data premiery: 2014-08-04
Tytuł: Dziesięć płytkich oddechów
Tytuł oryginalny: Ten Tiny Breaths
Autor: Tucker K.A
Tłumacz: Dyrek Katarzyna Agnieszka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 258
Data premiery: 2014-08-04
Rok wydania: 2014
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15512277

Komentarze

 1. Avatar ala ala napisał(a):

  Całą seria super. naprawde polecam.hIstori młodych ludzi, którzy szukają w życiu szczęścia i odnajdują je w nieoczekiwanym momencie, miłość z nieoczekiwanymi osobami.WARTE POLECENIA

 2. Avatar książko miłości moja książko miłości moja napisał(a):

  "Oddychaj, Kacey. Dziesięć płytkich oddechów. Przyjmij je. Poczuj je. Pokochaj je..."Kacey przeżywa okropną tragedie. Po tym wydarzeniu, wszystko się zmienia. Nic już nie jest takie samo, codzienność wydaje się obca, przyjaciele przestają istnieć, Kacey nie jest już tym kim była.Po latach od tragedii, Kacey wraz z siostrą Livie, chcą zacząć nowe lepsze życie z dala od wujostwa. Przeprowadzają się do Miami, wszystko idzie zgodnie z planem do momentu poznania przystojnego sąsiada Trenta. Mężczyzna zdaje się być zwyczajnym młodzieńcem, nie wyróżnia się niczym, no może faktem, ze jest nieziemsko przystojny. Skrywa pewne sekret... do czego zaprowadzi znajomość tych dwojga? Kim tak naprawdę jest Trent Emerson?Autorka nakreśliła, piękną wzruszającą historię. Czytając "Dziesięć płytkich oddechów", przeżywałam problemy razem z jego bohaterami. Książka wydaje się być bardzo realna. Bohaterowie to ludzie z krwi i kości, niosący na swoich barkach ciężkie demony brzmienie przeszłości. Kacey cierpi na zespół stresu pourazowego. Po tragicznych przejściach, nie potrafi żyć normalnie. Toczy wieczną walkę z samą sobą. To Ona jest starszą siostrą, a momentami miałam wrażenie, że Livie zachowuje się dojrzalej od niej. Właśnie Livie skupmy się przez moment na niej, jest dziewczyną miłą pomocną, ułożoną i... nudną? Każdy swój ruch zdaje się analizować, nie jest porywcza, jej charakter jest raczej stonowany. Stanowi całkowite przeciwieństwo siostry. Natomiast razem tworzą świetny duet, mamy piękny przykład siostrzanej miłości, aż ja, jako jedynaczka, mogę zazdrościć takiej relacji. "Nie otwiera się, nie potrafi znieść dotyku dłoni, ponieważ przypomina jej o śmierci. Nie dopuszcza nikogo do siebie, ponieważ idzie za tym ból."Akcja toczy się wolno, zaskakuje nas ogromnie w pewnym momencie. Musze przyznać, że New adult z reguły charakteryzują się podobnym schematem, ale dopiero dobrze ubrany w słowa tworzy coś pięknego. Fabuła książki, jest przemyślana i dopracowana. Wątki poboczne są doskonale wplątane w główny temat, powieść nie skupia się tylko na głównych bohaterach, poznajemy sąsiadkę dziewczyn.Miłą i uroczą Nore (nazywaną przez przyjaciół Storm), i jej małą córeczkę. Muszę przyznać, że K.A. Tucker, nakreśliła intrygującą historię. Kiedy wydaje nam się, że jest już sielsko, miło i różowo, następuje nagły zwrot akcji, wychodzą na światło dzienne nowe zaskakujące fakty. Powiem szczerze, że spodziewałam się wszystkiego, ale nie tego co wydarzyła się przy końcu książki.Wiem, że ktoś może uważać ten gatunek za mało ambitny, ja z kolei uważam, że warto czasami się "odmóżdżyć" i sięgnąć po coś niezobowiązującego. Ale czy "dziesięć płytkich oddechów" jest tak do końca niezobowiązującą lekturą? Tego, tez nie mogą zagwarantować, może nie skłania do refleksji, ale gwarantuje nam przeprawę przez morze skrajnych emocji.Mamy walkę samego z sobą, miłość prowadzoną przez ciernie, prawdziwą siostrzaną troskę i ogromny trud wybaczania. Może książka jakich wiele, ale miłośnik New Adult znajdzie w niej coś dla siebie:) Polecam serdecznie

 3. Avatar liliannamai liliannamai napisał(a):

  Kiedyś natrafiłam na książkę „Jedno małe kłamstwo”, już miałam ją zamawiać, kiedy zauważyłam na portalu Lubimy Czytać, że to jest drugi tom tego cyklu. A ja nie lubię zaczynać od środka, więc zamówiłam pierwszą część. Cieszę się, że jednak spostrzegłam się w odpowiednim momencie, bo popełniłabym jeden z największych błędów. To tak jakby oglądać pierwsze ekranizację i potem zabrać się za książkę. Raz tak zrobiłam i już nigdy, przenigdy nie popełnię tego błędu.Książka opowiada nam o historii dwóch sióstr – Kacey i Livie. Nie miały one łatwego życia i przeszły bardzo wiele. Otóż w wypadku samochodowym zginęli rodzice dziewczyn. Osobą, która uczestniczyła w tym wypadku była sama Kacey, która patrzyła jak jej najbliżsi umierają na jej oczach – rodzice, najbliższa przyjaciółka i chłopak. Okropne, traumatyczne i niedające się zapomnieć przeżycie, które odbiło piętno na ich życiu. Obu dziewczynom jest ciężko w nowym otoczeniu, a do tego wszystkiego sytuacja, która zdarza się w ich życiu skłania je do zmiany miejsca zamieszkania i całego dotychczasowego życia. Wyjeżdżają tym samym do Miami, a sama Kacey, która jest starszą siostrą Liv stara się zastąpić jej rodziców jak tylko potrafi. Posyła swoją siostrę do szkoły, znajduje pracę, starając się to wszystko ułożyć. Jednak… Kacey wciąż cierpi po wypadku, boi się innych ludzi, zamknęła się sama w sobie i odgrodziła od wszystkich, by naprawdę czuć się bezpiecznie.Wszystko jednak się zmienia, kiedy w życiu Kacey pojawia się tajemniczy sąsiad – Trent. Jest on przystojny, ma zniewalający uśmiech i oczy, którym nie można się oprzeć. Trent jest tak samo skryty jak główna bohaterka, ale udaje mu się dotrzeć do niej tak jak jeszcze nikomu. I powoli rozbija mur, którym odgrodziła siebie od reszty świata. Chłopak sprawia, że dziewczyna zaczyna mu ufać, zakochuje się w nim. Wszystko się zmienia, nabiera większego koloru, Kacey jest szczęśliwa, poznaje nowych przyjaciół, znajduje dobrze płatną pracę. Te wszystkie zmiany sprawiają, że Kace zaczyna odkrywać sekrety, o których nienawidzi rozmawiać. Znajduje w sobie nową wiarę i szansę na szczęście.Świat nadal się kręci, nie zważając na znaczące zmiany w moim maleńkim wszechświecieDo czasu… każde decyzje w tej książce mają swoje konsekwencje. Trent od samego początku wydał mi się tajemniczy i intrygujący. Powiem szczerze, że to, co napisała autorka, zdziwiło mnie, ale jednak przeczuwałam, że może się tak stać. Jednak nie przewidziałam jednego, że te wszystkie wydarzenia spisane na kartkach tej powieści mają tak ważny przekaz. Po przeczytaniu jednej z najgłębszych tajemnic, które zostały opisane siedziałam jak zahipnotyzowana w fotelu i czytałam ją i nie było mowy o tym, że ktoś mnie od niej oderwie. Musiałam wiedzieć. Wiedzieć, dlaczego tak, a nie inaczej.„Dziesięć płytkich oddechów” to powieść, która zaskakuje mimo wszystko. Wywołała w moim wnętrzu różne emocje, które czuję, gdy tylko pomyślę o tym, co zostało opisane na kartkach tej powieści. Jest to historia, która wzrusza i jest smutna. Czytając gwarantuje wam, że nie będziecie mogli się od niej oderwać. Zwłaszcza, kiedy dotrzecie do ostatnich stron. Chcę przeczytać kolejny tom, nie mogę doczekać się, kiedy będę miała tę książkę w domu. Mimo że opowiada ona inną z pozoru historię, chcę dowiedzieć się, co u moich nowych ulubionych bohaterów. Jestem zadowolona, że zdecydowałam się na zakup tej książki, a autorka naprawdę się postarała.http://majkabloguje.blogspot.com/2015/09/recenzja-62-ka-tucker-dziesiec-pytkich.html

 4. Avatar diegusia diegusia napisał(a):

  Opis ksiazki bardzo trafiony i zachecajacy...poczatek ksiazki nie daje odpowiedzi na pytanie jaka tajemnice kryje przystojny chlopak,jednak kiedy prawda wychodzi na jaw...tak z zaskochenia...ksiazka wciaga na maxa..polecam serdecznie ta bardzo niespotykana historieDiegusia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *